REMIX Lessius Hogeschool Design academy

In Mechelen werken al jaren enkele docenten rond het concept hergebruik, herbedenken . Patrick Reuvis, Bart Baccarne, Rudi Respeel zijn enkele docent-ontwerpers die een voortrekkersrol spelen in België op vlak van Re-think en Re-use.

 

Rewind wordt jaarlijks uitgenodigd om mee dit project van de derde jaars studenten te beoordelen waarbij ze gevraagd worden in de kringwinkel een aantal voorwerpen uit te kiezen en die een betere functie mee te geven. Dit leidt vaak tot verrassende ontwerpen.

 

Rewind beoordeelt  de commerciële en esthetische  waarde van de ontwerpen. De beste ontwerpen kiest Rewind uit voor een expositie en een evntuele verkoop.

 

Enkele oud studenten van de design academie van Lessius Hogeschool verkopen ondertussen hun ontwerpen in onze vaste collectie.

 

BEKIJK ONTWERPEN

 

Bekijk al onze projecten